UWAGA KONKURS:      ODKRYWAMY SPÓLDZIELNIE  Informacje          RANKING 2017:  Informacje | Ankieta          

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy

ul. Żurawia 47

00-680 Warszawa

tel. +48 22 628 27 63

tel. +48 22 630 06 27

Napisz do nas

Proszę wpisać imię i nazwisko lub nazwę.
Nieprawidłowy adres email.
Nieprawidłowe dane
Przepisz kod z obrazka Odśwież Nieprawidłowe dane

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy., ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa
  • Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest z wykorzystaniem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu

W dniach 19-21 maja 2017 roku w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem, odbyło się 45 Sympozjum z cyklu Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna, które jest jednym z najważniejszych w Polsce cyklicznych (dwa razy do roku) wydarzeń dotyczących gospodarki nieprzerwanie dobywających się od ponad 20 lat. W tej edycji wzięło udział ponad 500 osób ze świata akademickiego (w tym ponad stu osiemdziesięciu studentów), administracji rządowej, samorządowej, kultury i wielu innych środowisk. Organizatorem Sympozjum była Fundacja GAP (Wydział Gospodarki i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ) oraz prof. dr hab. Jerzy Hausner.

PM 0657

Zarząd Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy oraz Delegatura Regionalna w Krakowie składają na ręce Pana Prezesa Janusza Szajty gratulacje dla załogi z okazji uzyskania zaszczytnego wyróżnienia w kategorii „mały przedsiębiorca” i zdobycia Małopolskiej Nagrody Gospodarczej.

FOT3647

To niezwykłe wyróżnienie wręczane przez Marszałka Małopolski jest potwierdzeniem wysokiej klasy produkowanych wyrobów przez „AKTYWIZACJĘ” i utwierdza w przekonaniu, że kierowana przez Pana Janusza Szajtę Spółdzielnia zasługuje na najwyższe wyróżnienie.

FOT880

Organizacje spółdzielcze zaangażowane w Projekt „Saving Jobs!” wierzą, że warto skupić swoje działania na młodych, gdyż dzięki nim temat/idea akcjonariatu pracowniczego ma szansę na większy rozgłos.

Młodzi ludzie, z natury bardziej otwarci na nowe pomysły, mogą być bardziej zainteresowani przekształceniami przedsiębiorstw w spółdzielnie, szczególnie w krajach, które nie mają pozytywnych konotacji ze spółdzielczością, np.: w Danii czy Polsce.

W Polsce, zauważalny jest także wśród młodzieży trend poszukiwania pracy zawodowej opartej na wartościach i ideach, które pozwoliłyby na humanistyczny stosunek pracy i takie relacje zawodowe.

Projekt, którego uczestnicy pochodzą z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Danii i Polski, ma na celu upowszechnienie hiszpańskich doświadczeń związanych z akcjonariatem pracowniczym w pozostałych krajach zaangażowanych w tej Projekt. Warto wspomnieć, iż w Hiszpanii od 30 lat przeprowadza się akcjonariat pracowniczy i stanowi on silną podwalinę hiszpańskiego ruchu spółdzielczego.

16 czerwiec 2016r.

Dzięki panu Romanowi Ciepieli Prezydentowi Miasta Tarnowa, który ogłosił konkurs na realizację zadania publicznego „Spółdzielnie Uczniowskie – młodzi na start”, Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości niesie „kaganek oświaty spółdzielczej” do tarnowskich szkół ponadgimnazjalych. Pierwszym etapem realizacji projektu były spotkania informacyjne kierowane do młodzieży szkolnej, kadry pedagogicznej i rodziców. Spotkania organizowane były w taki sposób, aby każdy z zainteresowanych mógł pozyskać wiedzę o spółdzielczości i spółdzielniach uczniowskich.

 

CICOPA 70years

 

Zdjecie 2

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz