Prawo pracy w 2023 roku w ujęciu praktycznym

Tegoroczna nowelizacja Kodeksu pracy stanowi rewolucję w wielu obszarach prawa pracy, poczynając od konstruowania umów o pracę, poprzez stosowanie pracy zdalnej na nowych zasadach, wzmocnienie uprawnień z tytułu rodzicielstwa oraz opieki nad osobami bliskimi, a także czasu pracy oraz zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Szkolenie ma na celu podsumowanie tych zmian w ujęciu praktycznym.

Trener nie tylko przedstawi nową regulację, ale przede wszystkim zwróci uwagę na praktyczne problemy w jej stosowaniu, a także zaprezentuje praktykę kontrolerską PIP dotyczącą nowych zagadnień.

Dodatkowym atutem szkolenia jest pozyskanie przydatnych w praktyce wzorów dokumentów związanych z nowymi przepisami.

Szkolenie będzie również okazją do rozwiania zgłaszanych przez uczestników spotkania wątpliwości związanych ze zmianami w prawie pracy.

W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną obszerne wyjaśnienia PIP oraz MRiPS.

Odbędzie się ono 28 listopada 2023 roku w godzinach 9:00 - 14:00 w formule online, a poprowadzone zostanie przez Zbigniewa Zycha, radcę prawnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, specjalistę z prawa pracy, doświadczonego trenera, inspektora w Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkolenia oraz przesłanie do nas formularza zgłoszeniowego. 

 

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz