Delegatura Regionalna w Krakowie

ul. Malborska 65
30-646 Kraków


tel./fax: (12) 655-09-91
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektor: Anna Bulka

Delegatura Regionalna obejmuje województwa:

  • małopolskie
  • śląskie

W Krakowie działa także SCSK "Optima", ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy Krakowa. Niedaleko znajduje się zabytkowy słynny Kazimierz z kameralnymi kawiarenkami czy też Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Położenie Ośrodka umożliwia łatwy dojazd do Kopalni Soli w Wieliczce, oraz do obiektów kulturalnych i sportowych w centrum Krakowa.

SCSK "Optima" posiada szerokie zaplecze hotelowe oraz możliwości w zakresie przygotowania kameralnych spotkań, organizacji szkoleń, seminariów, warsztatów jak i dużych konferencji. Niewątpliwym atutem ośrodka jest doświadczona kadra, która z przyjemnością pomoże Państwu w profesjonalnym technicznym i merytorycznym przygotowaniu każdego z tych spotkań oraz w organizacji wolnego czasu w Krakowie.SCSK "Optima" współpracuje z wieloma sprawdzonymi i doświadczonymi trenerami.
Restauracja "Gościniec", mieszcząca się w Ośrodku, zapewni Państwu pełne wyżywienie w trakie pobytu w Krakowie.

Ośrodek oferuje pokoje z łazienkami w trzech standardach, klimatyzowane sale wykładowe wyposażone w pełne zaplecze multimedialne, aulę przystosowaną do przyjęcia 100 osób, ogrodzony i dozorowany parking  dla Gości.


Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Optima"
ul. Malborska 65
30-646 Kraków
tel. (12) 655-17-49
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz