Delegatura Regionalna w Gdańsku

ul. Gen. J. Hallera 227A
80-502 Gdańsk


tel./fax (58) 343-40-03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DYREKTOR: Karolina Berger

Delegatura Regionalna obejmuje województwa:

  • pomorskie
  • zachodniopomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • kujawsko-pomorskie

 

W Gdańsku działa również SCSK „Brzeźno” położone jest w spokojnym otoczeniu, ok. 1 km od plaży. Centrum miasta oraz zabytkowa Starówka Gdańska oddalone są o ok. 7 km. Obiekt znajduje się 3 km od słynnego, bursztynowego Stadionu PGE ARENA oraz Międzynarodowych Targów ABER EXPO. W zasięgu kilku przystanków autobusowych znajduje również się Hala widowiskowo-sportowa ERGO Arena, gdzie odbywają się koncerty, mecze oraz inne imprezy zorganizowane.

Ośrodek posiada 74 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach z łazienkami. Pokoje wyposażone są jest w telewizor i czajnik oraz mini lodówkę. Ośrodek oferujemy swoim Gościom wysoki standard usług w atrakcyjnej cenie. Możliwość zameldowania 24-godziny na dobę. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 11:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją istnieje pożliwość późniejszego wymeldowania.

Obiekt posiada również klimatyzowaną salę konferencyjną na 50 osób oraz salę restauracyjną na 40 osób. Zajmuje się również organizacją i przeprowadzaniem szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji. Jest wpisany do rejestru instytucji oświatowych a wieloletnie doświadczenie sprawia że potrafi sprostać wymaganiom wszystkich gości.


Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Brzeźno”
ul. Generała Hallera 227 A, 80-502 Gdańsk
tel. (58) 343-40-03
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz