Zmiany w podatku VAT w 2023 post

W 2023 roku wchodzą w życie kolejne zmiany w podatku VAT choć nadal wiele trudności sprawia nam rozstrzygnięcie poprzednio wprowadzonych.

Zapraszamy więc Państwa na szkolenie, którego celem będzie przedstawienie najnowszych zmian, które dotyczą rozliczania podatku VAT w 2023 r. Na szkoleniu zaprezentowane zostaną także zagadnienia budzące najwięcej kontrowersji i rozbieżności w interpretacjach oraz orzecznictwie sądów administracyjnych. Podczas szkolenia przedstawione będą zagadnienia związane z fakturami, w tym z fakturami ustrukturyzowanymi. Omówione zostaną także występujące problemy dotyczące stosowania JPK_V7M oraz kolejne zmiany w podatku VAT tzw. SLIM VAT 3.

Wskazane zostaną również przepisy dotyczące opodatkowania czynności nieodpłatnych oraz omówione zostaną zasady stosowania kas rejestrujących w 2023 r.

Szkolenie odbędzie się online 17 marca br. a poprowadzi je Pani Irena Siwek, dla której VAT nie ma tajemnic.

Pani Irena na co dzień jest Kierownikiem Kontroli Podatkowej w Urzędzie Skarbowym.

Możecie Państwo również nadesłać do nas (w przedłużonym terminie do 7 marca) pytania do wykładowczyni, na które odpowie w trakcie szkolenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca br.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkolenia oraz przesłania do nas formularza zgłoszeniowego

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz