UWAGA KONKURS:      ODKRYWAMY SPÓLDZIELNIE  Informacje          RANKING 2017:  Informacje | Ankieta          

30 września 2016 roku

W dniu 28 września 2016 roku uczniowie zainspirowani projektem „Spółdzielnie uczniowskie – młodzi na start” powołali w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 Spółdzielnię Uczniowską „Horyzont”. Jest to pierwsza z pięciu planowanych do założenia spółdzielni w projekcie.

P1100024

W uroczystym Walnym Zgromadzeniu Założycielskim uczestniczyło 10 członków założycieli, dwie opiekunki spółdzielni oraz zaproszeni goście. Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad założono spółdzielnię, przyjęto jej statut i plan pracy oraz wybrano trzyosobowy Zarząd i trzyosobową Radę Nadzorczą. Walne Zgromadzenie przebiegło bardzo sprawnie i bez zakłóceń co wzbudziło uznanie w oczach obecnych gości. Widać było, że członkowie założyciele bardzo poważnie podeszli do swojej roli i dobrze przygotowali się do przeprowadzenia takiego zebrania.

P1100036

Spółdzielnia uczniowska od samego początku aktywnie postanowiła włączać się we wszystkie inicjatywy szkoły. Pierwsze jej działanie włączenie się w „Noc naukowców”, która zaplanowana jest na 30 września br. Realizując „zasadę otwartych drzwi” członkowie założyciele spółdzielni zapraszają do swojego grona wszystkich uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 i mają nadzieję, że już wkrótce przyłączą się nowi członkowie.

P1100037

 Gratulujemy Spółdzielni Uczniowskiej „Horyzont” i życzymy sukcesów.

 

CICOPA 70years

 

Zdjecie 2

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz