"TARCZA ANTYKRYZYSOWA - POMOC DLA SPÓŁDZIELNI. SPRAWDŹ W AKTUALNOŚCIACH!"

 

CICOPA

 

CICOPA to sektorowa organizacja Międzynarodowego Związku Spółdzielczego (ICA), do której należą m.in. spółdzielnie pracy ze wszystkich kontynentów. Raz na 4 lata zwoływany jest Kongres organizacji, na którym członkowie dokonują podsumowania dotychczasowej działalności, wytyczają kierunki dalszego rozwoju dla organizacji oraz dokonują wyboru władz, tj. Prezydenta i Rady.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ostatnią niedzielę, 13 października 2019 r. r. na Zgromadzeniu odbywającym się w Kigali, w Rwandzie, Prezes Zarządu ZLSP, Janusz Paszkowski został ponownie wybrany do Rady CICOPA. Tym samym Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy utrzymuje ciągłość reprezentacji w tym światowym organie reprezentującym interesy sektora spółdzielczości pracy.

Nowym Prezydentem CICOPA został Pan Albizuri Landazabal, Dyrektor ds. Relacji Instytucjonalnych w Mondragon z Kraju Basków (Hiszpania). Życzymy owocnej pracy i podejmowania wielu ważnych spraw dla naszego sektora.

Na zdjęciu Manuel Mariscal, ustępujący Prezydent CICOPA, otrzymuje od Prezesa Janusz Paszkowskiego medal z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości.

 

CICOPA logo full color positive

 

 

grafika konferencja v2

 

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz