Financе Humanitarian Aid for COOP Ukraine 003

UWAGA! Zapisz grafikę na komputerze, aby powiększyć i odczytać wszystkie dane!

 

Drodzy członkowie, Spółdzielcy,

Kierujemy do Was ten list, aby poinformować Was, że COOP Ukraina zwróciła się z apelem o bezpośrednie wsparcie finansowe na odbudowę swojego ruchu. 

Po wybuchu straszliwej wojny na Ukrainie byliśmy świadkami bezprecedensowego ruchu solidarnościowego spółdzielni w regionie europejskim. Jesteśmy niezwykle dumni z wielu inicjatyw, które już zostały podjęte na różne sposoby, aby wesprzeć ludzi dotkniętych tą wojną.

W wyniku wojny wiele osób straciło życie, zniszczona została infrastruktura, a miliony ludzi uciekły z kraju. W tym czasie pozostawaliśmy w ścisłym kontakcie z COOP Ukraina, aby śledzić sytuację spółdzielni na miejscu.

COOP Ukraina zaapelował o bezpośrednie wsparcie finansowe za pośrednictwem międzynarodowego konta walutowego. Prosimy Was o hojne wpłaty, by wesprzeć ich wysiłki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na odbudowę infrastruktury i zapobieganie katastrofie humanitarnej w spółdzielczości w Ukrainie.

Te sceny są kolejnym przypomnieniem, dlaczego musimy pielęgnować i chronić bezpieczną, dającą siłę wspólnotę dla wszystkich. Wykorzystajmy ten moment, aby pokazać naszą jedność jako ruchu. Nasza pomoc może coś zmienić.

Ze spółdzielczymi pozdrowieniami,

Susanne Westhausen

Agnes Mathis

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz