Rok 2020 przejdzie z pewnością do historii z wielu różnych powodów. Pandemia jest najważniejszym z nich. Jednak oprócz skutków zdrowotnych wpłynęła ona również na wiele innych aspektów naszego życia, m.in. w znacznej mierze przeniosła nas osobiście, ale też nasze organizacje do świata wirtualnego.

Organizujemy online szkolenia, spotkania, a nawet międzynarodowe konferencje. I to właśnie z tego ostatniego powodu powstał kanał Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy w serwisie YouTube. Początkowo był on dla nas okazją do promowania konferencji poświęconej roli edukacji w Unijnym Planie Działania na rzecz ekonomii społecznej, która odbyła się 1 grudnia 2020 roku. Film podsumowujący tę konferencję można obejrzeć TUTAJ.  

Lada moment pojawią się tam również filmy z przykładami dobrych praktyk, które były prezentowane w trakcie tego międzynarodowego wydarzenia i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Aby nie przegapić premiery tych materiałów, ale również pozostałych treści, które na ten rok szykujemy, zachęcamy do subskrybowania.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz