Województwo małopolskie opracowało program wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na dzień 31 grudnia 2019 roku w postaci możliwości uzyskania bonu rekompensacyjnego. Bon wynosi 9 tyś. zł na jeden etat, max. dla 49 etatów.

Warunkiem jego uzyskania jest wykazanie, iż obroty firmy w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do średnich miesięcznych obrotów w drugim półroczu 2019 r. spadły o co najmniej 50%.


Wszystkie potrzebne informacje o zasadach udzielania bonów rekompensacyjnych w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej można znaleźć TUTAJ

 

Od dnia 4 maja br. będzie możliwość pracy w generatorze wniosków, natomiast od 7 maja będzie możliwość składania wniosków.
Zachęcamy do szybkiego opracowania dokumentów, ponieważ liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.

Na konkurs przeznaczono 198 milionów złotych, przy czym 50 % tej kwoty zarezerwowano dla branż, których działalność została objęta zakazem funkcjonowania wydanym przez Rząd, czyli m.in. hotelarska, gastronomiczna, rozrywkowa i rekreacyjna, itp.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz